LAVAŞ HATTI

 

İyi bir lavaş hattından geçen lavaşlar potansiyel müşterileriniz için markanızı daha çekici kılacak olan algı ve kaliteyi yaratır. Üretim hacminizi arttırmak ve müşterilerinize daha yoğun ulaşmak istiyorsanız lavaş hattınız için özel olarak tasarladığımız CombHEX Premix Brülörler ile ilk adımı atabilirsiniz.

 

Müşterilerinize sunacağınız yeni hizmete başlamadan önce hali hazırdaki üretim hacminizi ve planladığınız üretim hacminizi belirlemeniz tavsiye edilir. Rasyonel sonuçlara bakılarak kapasitenize uygun ve ihtiyacınıza yönelik tünel lavaş hattı için brülör CombHEX tarafından size özel tasarlanır.

 

Peki lavaş hattı seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Lavaş hattı içinde kullanılan brülörün yüksek verimlilik ile çalışması gereklidir.
  • İhtiyacınız olan makine ısıyı tambur içinde eşit olarak dağıtıp homojen bir ısı yayılımı sağlamalıdır. Bu şekilde yüksek kalitede üretim yaparsınız. Aynı zamanda hattınızın hava akışı ve tambur hızı kontrol edilebilir olmalıdır. Böylelikle kontrol elinizde olacaktır.
  • Kapasitenize uygun hacimde tasarlanmış bir makine işlem sürecinizi optimize edecektir.
  • Makinenin tıkanmalarını önleyecek bir temizliğe ihtiyacı vardır. Parçalar arası bu temizlik kolay yapılabilir olmalıdır.

 

Combhex Premix Brülör ile Avantajınız

 

  • Hızlı ya da yavaş seçeneği ile hızınızı kendiniz ayarlarsınız.
  • Isıtma ayarları ile yüksek ısıyla düşük ısı arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz.
  • Dijital kontrol ekranı PLC ile kontrol tamamen sizin elinizde! Üstelik manuel kontrol etme seçeneği de tanıyoruz.
  • Çevre dostu Combhex Premix Brülörler ile yakıt tüketiminiz düşük olur, tasarruf edersiniz.

 

Püf noktalara dikkat ederek ihtiyacınıza yönelik olarak size özel tasarlanmış premix brülöre Combhex ile kavuşabilirsiniz. Tasarımdan kuruluma kadar olan sürecimizi talep ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak şekillendirmekteyiz. Üretimden sonra test edilmiş brülörlerimizi kurulumdan sonra yerinde de test etmekteyiz. Üstelik servis ağımız tüm Türkiye’ye uzanıyor.

 

Öyleyse şimdi üretim sürecinizi Combhex ile iyileştirmeye ne dersiniz?