İyi kavrulmuş kahve çekirdekleri sizi standart bir kahve dükkanından ayıracak algı ve kaliteyi yaratır. Satın aldığınız kahveleri müşterilerinize sunmak yerine kendi kahvenizi kavurup demlemeye geçmek istiyorsanız kahve kavurma makinelerinize özel olarak tasarladığımız Combhex Premix Brülörler ile ilk adımı atabilirsiniz.

Müşterilerinize sunacağınız yeni hizmete başlamadan önce personelinizin çalışma alanını da kısıtlamayacak şekilde kavurma makinesi ve yardımcı ekipmanları için uygun bir yer ayırarak başlayabilirsiniz. Burası tamamen sizin dekorasyon zevkinize ve hayal gücünüze kalmış!

Kavurmanız gereken kahve çekirdeği miktarına göre ve üretim hacminize uygun ölçüleri tespit ederek size özel ihtiyacınıza yönelik bir brülör tasarlayacağız.

 

Peki kavurma makinesi seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kavurma makinesinin içinde kullanılan brülörün yüksek verimlilik ile çalışması gereklidir.
  • İhtiyacınız olan makine ısıyı tambur içinde eşit olarak dağıtıp homojen bir ısı yayılımı sağlamalıdır. Bu şekilde yüksek kalitede kavurma yaparsınız ve çekirdeğin verimini arttırmış olursunuz.
  • Aynı zamanda kavurma makinenizin hava akışı ve tambur hızı kontrol edilebilir olmalıdır. Böylelikle kontrol elinizde olacaktır.
  • Çekirdeklerin yanmaması için kavurma işlemi yanında soğutma işlemi de uygulayacak olan bir makine işlem sürecinizi optimize edecektir.
  • Makinenin tıkanmalarını önleyecek bir temizliğe ihtiyacı vardır. Parçalar arası bu temizlik kolay yapılabilir olmalıdır.

 

Combhex Premix Brülör ile Avantajınız

 

  • Hızlı ya da yavaş kavurma seçeneği ile hızınızı kendiniz ayarlarsınız.
  • Isıtma ayarları ile yüksek ısıyla düşük ısı arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz.
  • Dijital kontrol ekranı PLC ile kontrol tamamen sizin elinizde! Üstelik manuel kontrol etme seçeneği de tanıyoruz.
  • Çevre dostu Combhex Premix Brülörler ile yakıt tüketiminiz düşük olur, tasarruf edersiniz.

 

Püf noktalara dikkat ederek ihtiyacınıza yönelik olarak size özel tasarlanmış premix brülöre Combhex ile kavuşabilirsiniz. Tasarımdan kuruluma kadar olan sürecimizi talep ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak şekillendirmekteyiz. Üretimden sonra test edilmiş brülörlerimizi kurulumdan sonra yerinde de test etmekteyiz. Üstelik servis ağımız tüm Türkiye’ye uzanıyor.

 

Öyleyse şimdi üretim sürecinizi Combhex ile iyileştirmeye ne dersiniz?